Forum Modelarskie Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
MODELARSTWO CERAMICZNE
ASLAN

Wysłany: 2017-09-09, 23:33   MODELARSTWO CERAMICZNE

Witam .
Chciałbym Wam przedstawić nową formę modelarstwa. Jestem właścicielem firmy ASLAN. Zajmuję się produkcją i sprzedażą klocków ceramicznych. Stworzyłem linię produktów, które swoimi kształtami nawiązują do wyrobów powszechnie stosowanych w budownictwie. Posiadam bardzo duży asortyment elementów, dzięki czemu macie nieograniczone możliwości tworzenia realistycznych modeli.

Klocki są wykonane dokładnie tak samo jak cegły stosowane w budownictwie. Uformowana glina została wypalona w temperaturze około 850 stopni Celsjusza.

Nadszedł czas na prawdziwe wyzwania, zbuduj coś niepowtarzalnego.

Pod spodem macie podstawowe elementy. Więcej elementów znajdziecie na stronie www:ceramika-modelarska.pl

Oczywiście nie są to wszystkie elementy. Jak widzicie większość profili służy do ozdobnego wykończania krawędzi ścian. Mam także dachówki i gąsiory. Jeżeli ktoś potrzebuje inne profile lub elementy w innej skali, to istnieje taka możliwość aby je zrobić.
Zainteresowanych zapraszam na moją stronę www:ceramika-modelarska.pl oraz na Facebooka na profil modelarstwo ceramiczne tel 600 023 487.

Odpowiedz do tematu