[relacja] Ba-64 | Modelik | Walorka

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Gacek9003
Posty: 20
Rejestracja: 2007-06-26, 07:08
Lokalizacja: Koneck

[relacja] Ba-64 | Modelik | Walorka

#1 Post autor: Gacek9003 » 2007-09-28, 10:33

Witam serdecznie w mojej kolejnej relacji :-P


Jako że udało mi się zbudować 1/2 Kv-1 (pozostał bardzo monotonny układ bieżny oraz dokończenie wieży czołgu) chciałbym za około 2 tygodnie rozpocząć budowę pojazdu rozpoznawczego Ba-64 wydanego przed wydawnictwo Modelik. I tak troszke umilić sobie ta monotonną pracę nad gąskami Kv-1 tymże malutkim pojazdem...

Obrazek

Czemu zamieszczam pierwszy post juz dzisiaj choć budowa za około 2 tygodnie , żeby nie zostać posądzonym juz tłumacze...

chiałbym nieco przerobic ten model, cóż nieco to troszke mało powiedziane. Chodzi mi dokładnie o wnetrze zebrałem troszke dokumentacji na temat Ba-64 oraz posiadam dość dokładne zdjątka całego wnetrza... sam niewiem być może nie podołam, być może poprzeczke zawieszam sobie za wysoko, ale chciałbym szczerze spróbować, wiem że z materii kartonowej można zbudować wszystko Ale wiem również że nie zawsze musi się to udawać... w najgorszym wypadku zniscze piękną wycinankę z Modelika :-/

Mam nadzieję że mój projekt nie zostanie zmieszany z błotem... mam równiez nadzieję że mogę liczyć na pomoc kolegów z forum. Ba-64 nie jest takim ciężkim tematem więc może mi się to uda...

Wrzucam parę zdjątek wnętrza, przypatrzcie się i może coś doradzicie jaką techniką możnaby zacząć dłubać ten modeik.... | tutaj także wielka prośba jeżeli ma ktoś lub wie gdzie można znaleść kilka detali Ba-64 dajcie cynk ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

aż się boję na waszą reakcję, mam nadzieję że pozytywną...

Pozdrawiam ;-)
[/b]
Ostatnio zmieniony 2007-09-28, 10:37 przez Gacek9003, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”