[G] Holownik portowy z 1900r.

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
edipodium
Posty: 1345
Rejestracja: 2007-07-23, 10:06
Lokalizacja: Poręby
Kontakt:

[G] Holownik portowy z 1900r.

#1 Post autor: edipodium » 2012-02-10, 16:00

Witam!
Niemoc modelarska nadal mnie trzyma i puścić nie chce. Aby ją przełamać postanowiłem pociąć coś małego i szybkiego. W moje ręce wpadł mały modelik holownika portowego który był dodatkiem do czasopisma, nie pamiętam tylko jakiego. Skala 1/250. Dokładnej nazwy holownika nie napisali, a za słaby w uszach jestem w te klocki żeby szukać. :-P W każdym razie model skleiłem w trzy dni i tak pomyślałem że ładnie wyglądał by na podstawce, więc jeszcze tego samego dnia zacząłem robić podstawkę którą skończyłem już na drugi dzień. Kiedy model był już na podstawce to dorobiłem jeszcze dymek z waty, no bo coś się spalać w piecu musi żeby płynął. ;-)
Tak więc oddaję pod waszą ocenę gotowy model, miłego oglądania zdjęć! :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
piter16
Posty: 1059
Rejestracja: 2007-10-22, 20:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

#2 Post autor: piter16 » 2012-02-10, 16:23

Jaka tam niemoc znowu, lenistwo! Weź sobie do ręki najlepszy model jaki masz na półce, wyobraź sobie jaki piękny by był po sklejeniu i tnij! Tylko bez wahania się. :-P ;-)

Co do tego maleństwa, to mogę powiedzieć, że woda i fale wyszły super.

Awatar użytkownika
edipodium
Posty: 1345
Rejestracja: 2007-07-23, 10:06
Lokalizacja: Poręby
Kontakt:

#3 Post autor: edipodium » 2012-02-10, 16:28

piter16 pisze:Weź sobie do ręki najlepszy model jaki masz na półce, wyobraź sobie jaki piękny by był po sklejeniu i tnij! Tylko bez wahania się. :-P ;-)
Trudniej to sobie powiedzieć kiedy ma się zaczęte cztery modele. :-P
Najpierw muszę skończyć co zacząłem, tylko weny jakoś na modele brak. :-/
piter16 pisze:Co do tego maleństwa, to mogę powiedzieć, że woda i fale wyszły super.
Dzięki! Fale to magia wikolu i farbek, ale chyba przesadziłem z "pianą".

Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 3840
Rejestracja: 2008-06-13, 10:23
Lokalizacja: Mielec (Ostróda)

#4 Post autor: OSTOJA » 2012-02-10, 19:00

edipodium pisze:ale chyba przesadziłem z "pianą".
No fakt, zazwyczaj pieni się przy dziobie i za rufą ale za to dymek i cała reszta bardzo ładnie się prezentuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”