Prezentacja Striemitielnyj - GPM

To co nam wiadomo o nowościach i nasze sugestie

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

Prezentacja Striemitielnyj - GPM

#1 Post autor: Bartosz » 2006-08-22, 17:55

Witam

W mojej kolejnej prezentacji modelu, tym razem będzie to pociąg pancerny Striemitielnyj, z wydawnictwa GMP.
Obrazek
Skala: 1:25
Wymiary: długość:73cm (spory)
szerokosć:11cm
wysokość:16cm
Stopień trudności: 2 w skali 3
Numer GPM to: 5/2003
Ilość arkuszy: 21 i trzy strony rysunków montażowych.

Teraz arkusze:

Działo: takich arkuszy jest trzy, bo są trzy działa, i sa one takie same, muszę powiedzieć, że na tych trzech arkuszach, jest najwięcej części:
Obrazek

A teraz pozostałe:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

A teraz rysunki:
ObrazekObrazek

I trzecia strona rysunków, tu chce wam przedstawić dwa zdjęcia, przedstawiają one jak wygląda model z boku i z 3D:
ObrazekObrazek

I to wszystko, jutro prezentacja Bramy Wolińskiej, Drasha poćwicz nad cierpliwością.

P.S. Ten model po tej prezentacji idzie do mojego sejfu czyli szuflady i czeka na swoją kolej, nie na wysyłkę tylko na nożyczki moje, czyli nie sprzedaje go, nawet jeżeli ktoś będzie chciał dać mi zamian kilkanaście modeli m.in. z GPM

Awatar użytkownika
Drasha
Posty: 337
Rejestracja: 2006-08-02, 13:54
Lokalizacja: Szczecinek

#2 Post autor: Drasha » 2006-08-22, 20:11

Yes, yes, yes wkońcu mój typ. Prezentacja jak zwykle super.

Awatar użytkownika
ojciec_cenzura
Posty: 60
Rejestracja: 2006-08-06, 08:50
Lokalizacja: ŚREM

#3 Post autor: ojciec_cenzura » 2006-08-24, 08:24

jeeeee... ;-) Rzeczywiście spory. Ja chyba robiłbym go chyba ze dwa lata w takim tempie jak teraz T34...

pzdr :mrgreen:

Darkness

#4 Post autor: Darkness » 2006-08-24, 08:42

Mi tez się podoba ten pociag.
Ale jedno mi nie pasuje, czy na tym pociagu nie powinno pisać "Za Stalina" lub "Za Lenina", a nie "Za Leningrad" ?
Mi się wydaje, ze ówczesne radzieckie hasła wojenne brzmiały "Za Stalina" i "Za Lenina", ale to już tylko moje sugestie.
Pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

#5 Post autor: Bartosz » 2006-08-24, 10:15

ojciec_cenzura pisze: Ja chyba robiłbym go chyba ze dwa lata w takim tempie jak teraz T34...
Jak sie patryz na wycinankę, to kadłub będzie sie budowało tydzień, trzy działo to 9 dni albo i 6, drobnica tydzień, poszycie kadłuba około 4dni. Około miesiąca budowa by trwała, ale jak wiadomo, przedłuzy się do dwóch albo i trzech.

Budowę planuję na następne wakacje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiedzi i prezentacje nowych modeli”