[N] Przenośny blat modelarski - Izmod

To co nam wiadomo o nowościach i nasze sugestie

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Izmod
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-25, 18:39
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

[N] Przenośny blat modelarski - Izmod

#1 Post autor: Izmod » 2012-04-09, 15:07

Witam
Z przyjemnością prezentuję pierwszy produkt sklepu z akcesoriami modelarskimi Izmod - produkt, który powstał w ramach działalności Izmod, i który dostępny jest jedynie w naszym sklepie - przenośny blat modelarski.
Pomysł na stworzenie narzędzia tego rodzaju pierwszy raz pojawił się kilkanaście lat temu, w latach 90-tych, gdy zaczynałem swoją przygodę z modelarstwem. Dysponowałem wówczas jednym tylko biurkiem; służyło mi ono tak do obrania zajęć szkolnych, do jedzenia, gry w karty z młodszym bratem, jak do składania (prostych wówczas) modeli. Trudno wymienić wszystkie niedogodności takiego stanu. Sporządziłem wówczas pierwszy przenośny blat modelarski.
Lata mijały, moja przygoda z modelarstwem nabierała kolorów, a blat, z kolejnymi modyfikacjami, zdawał się służyć mi coraz lepiej. Pomysł podchwycili znajomi modelarze, równie zadowoleni z tej prostej konstrukcji.
Szczególnym powodzeniem cieszy się pomysł wyposażenia blatu modelarskiego w materiał chroniący przed kurzem. Każdy z blatów w nieskomplikowany sposób można zasłonić, służy temu odpowiednie jego zaprojektowanie oraz dołączony, odpowiednio wycięty materiał. Dzięki temu, po skończonej pracy, w łatwy sposób można zabezpieczyć model przed kurzem, niespodziewanym brudzeniem, czy ciekawskim okiem łypiącym na nieukończone dzieło. Do tego, mobilny charakter blatu pozwala przenieść go w bezpieczne miejsce tuż po wykonaniu pracy. Jeżeli dysponujemy tylko jednym biurkiem, łatwo można je zwolnić.
Przegródki na akcesoria zostały podzielone zgodnie z moim doświadczeniem, znajdzie się tu miejsce nie tylko na mniejsze farbki ale i większe narzędzia. Sama płaszczyzna, na której wykonuje się prace nad modelem, posiada rozmiar odpowiedni do popularnych na naszym rynku mat (470x320mm) i bez poroblemu możne je w tym miejscu ułożyć. Większa wersja blatu posiada dodatkowy atrybut: przenośny stojak na instrukcje, własne notatki, czy wydrukowane informacje. Nadto, z jego prawej strony znajduje się przechowalnik o rozmiarach nieznacznie przekraczających format A4.
Blat występuje w 3 rozmiarach:
a) rozmiar największy: 90 cm długości - 50 cm szerokości; Link
b) rozmiar średni: 70 cm długości - 45 cm szerokości; Link
c) rozmiar mniejszy: 50 cm długości - 30 cm szerokości. Link
Każdy z tych rozmiarów dostępny jest dwóch wersjach:
- w wersji tańszej, służącej do samodzielnego złożenia, zgodnie z zamieszczoną do tego instrukcją (w zestawie znajdują się potrzebne do tego: klej do drewna oraz arkusz papieru ściernego); istnieje przy tym możliwość takiego złożenia blatu, która najbardziej odpowiada osobistym oczekiwaniom;
- oraz wersji droższej, która wysyłana jest złożona i gotowa do wykonywania na niej pracy.

Poniżej zamieszczam zdjęcia blatu o rozmiarze największym. Więcej szczegółów na stronie sklepu.

Obrazek Obrazek Obrazek

Serdecznie pozdrawiam,
Z życzeniami owocnej modelarskiej pracy
Piotr Olczyk

Izmod
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-25, 18:39
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2 Post autor: Izmod » 2012-05-02, 00:12

Witam,
Nie tak dawno zaprezentowałem Państwu serie blatów modelarskich. Produkt zyskał sobie wiele przychylnych opinii klientów. Jednak dochodziły do mnie opinie, iż może brakować w nich miejsca na łokcie podczas pracy. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonałem wersję posiadającą znacznie szersze pole pracy.
Podobnie jak przy pozostałych blatach, posiada płócienne nakrycie, dzięki któremu możemy uchronić model przed zakurzeniem czy nieprzychylnym okiem dziecka sąsiada :)
Dodatkowo, chciałbym Państwa poinformować, że znalazłem nowego dostawce sklejki, tak więc ceny wszystkich blatów zostały znacznie obniżone.


Zapraszam do zapoznania się z najnowszym produktem!

Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiedzi i prezentacje nowych modeli”