[Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY

To co nam wiadomo o nowościach i nasze sugestie

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
-MODEL-HOBBY-
Posty: 18
Rejestracja: 2007-02-02, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY

#1 Post autor: -MODEL-HOBBY- » 2012-12-29, 02:04

Witamy serdecznie, dawno nas tutaj nie było, dlatego wypadało się przywitać. :)

Zgodnie z obietnicą jaką daliśmy modelarzom na naszym profilu FB ,
http://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY zapowiadamy jedną z 3 nowości. Ze względu na fakt iż numery 8 i 9 są jeszcze w trakcie prac graficznych, postanowiliśmy zapowiedzieć kolejny, który właśnie trafił do drukarni.

Obrazek

W numerze 10 WEAPONS OF WWII wydany zostanie Japoński lotniskowiec IJN Shinano.

Obrazek

Ponieważ jak to mamy w zwyczaju lubimy dozować napięcie, kolejne odsłony zapowiedzi będą się pojawiać systematyczne w pewnych odstępach czasu. Można spodziewać się renderów, zdjęć surówki , rysunków montażowych, arkuszy, wykazu zestawów dodatków. Jako ostatnie pojawią się ceny.
Dla osób zainteresowanych tematem i większą wiedzą odsyłamy do naszego sklepu http://www.model-hobby.pl , strony wydawnictwa http://www.wydawnictwo.model-hobby.pl oraz FB http://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY , gdzie w najbliższym czasie pojawi się masa informacji, strona modelu i pełne dane.

Na chwilę obecną możemy zdradzić Wam że IJN Shinano będzie jednym z największych lub jak sądzimy największym modelem kartonowym wydanym dotychczas na świecie.
Na ponad 80 arkuszach A3 znajduje się ponad 20000 części z których powstanie model najpotężniejszego lotniskowca WWII o wymiarach:
długość: 133 cm
szerokość: 29 cm
wysokość: 25 cm

Podobnie jak w przypadku naszego pierwszego okrętu IJN Uranami ( typ Fubuki ) model lotniskowca projektowaliśmy z uwzględnieniem materiałów pochodzących z Japonii. Postępy prac były na bieżąco konsultowane ze stroną Japońską, co naszym zdaniem znacząco wpłynęło na finalny wygląd projektu i jego zgodność z prawdziwym okrętem.
Tak jak w przypadku wszystkich naszych modeli tak i IJN Shinano posiada bardzo mocną detalizację, jednak również i w tym modelu będzie istnieć możliwość wykonania modelu w opcji uproszczonej. Jako ciekawostkę dodamy że będzie istniała możliwość wykonania modelu w dwóch wariantach.

Na koniec pragniemy podziękować wszystkim, którzy przez 7 lat działalności wydawnictwa wspierali nas. Za dobre słowa, pomoc w zdobywaniu materiałów, merytoryczne uwagi i wierność marce. To dzięki Wam nasz zespół ( projektanci, graficy, testerzy ) pracują z pasją, wkładając w projekty całe serce. Chcemy w tym miejscu zapewnić że w dalszym ciągu będziemy podążać obraną drogą tworząc modele nowych broni, oraz poszukiwać szerszego spektrum rozwiązań wprowadzanych do modelarstwa kartonowego. W dotychczasowej historii firmy szukaliśmy tematów nowych, które wcześniej nie były wydawane w kartonie. Shiden Kai, IJN Uranami ( Fubuki typ), Marder III Ausf. H i pozostałe nasze modele uzupełniały rynek dając szersze pole wyboru Wam - klientom, i choć wiemy że od tej reguły będą pewne wyjątki to założenie które przyświecało nam na początku powstania firmy będzie nam przyświecać w dalszym ciągu.

CDN...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiedzi i prezentacje nowych modeli”