[Recenzja] Graf Zeppelin, Angraf, 1:200

To co nam wiadomo o nowościach i nasze sugestie

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marcin.S
Posty: 311
Rejestracja: 2016-12-16, 23:19
Lokalizacja: Chicago

Re: [Recenzja] Graf Zeppelin, Angraf, 1:200

#16 Post autor: Marcin.S » 2018-11-14, 17:23

W sumie to z tego wszystkiego poogladalem troszek na youtube o tym stateczku. I mysle, ze tez bym chcial go miec w swojej kolekcji... W sumie tak jak piszecie - czasem sie trawi czarna owca w rodzinie :D ale co tam :) szkoda tylko ze ceny takie masakryczne....
a co do cen,....
Znalazlem przez przypadek sklep modelarski w mojej wiosce, wiec nieomieszkalem wstapic. Chodz plastikowcem nie jestem to przykol mnie kartonik z ubotem. PRzykol bo wymiary kartonika byly jakies okolo 2m dlugosci i z 50 cm szerokosci. A cena - $600. Jakiez bylo moje zdziwienie! I odrazu taka mysl: "Jak dlugo ten modelik juz tu stoi? I kiedy ktos go kupi...."

Awatar użytkownika
TLB
Posty: 561
Rejestracja: 2015-04-23, 03:18
Lokalizacja: Civitas Kielcensis/ War saw

Re: [Recenzja] Graf Zeppelin, Angraf, 1:200

#17 Post autor: TLB » 2018-11-14, 17:51

Kiedyś wchodzę do modelarskiego i widzę HMS Hood z plastiku w 1:200. Naszła mnie myśl "A może by tak plastik...?" Dojrzałem cenę a tam 1400pln czy jakoś tak. Zapytałem faceta czy takie modele schodzą, a sprzedający oznajmił mi, że taki model max 2 tygodnie leży u niego. Ale to kwestia co kto lubi. Generalnie nasze hobby nie należy do najtańszych...A frustracje osiągamy gdy jaja wywalamy A okazuje się, ze trzeba połowę poprawić. Aczkolwiek jak robiłem Mayflower'a to miałem frajdę z klejenia mimo, że tam części średnio pasowały do siebie.

radoslaw57
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-27, 18:07

Re: [Recenzja] Graf Zeppelin, Angraf, 1:200

#18 Post autor: radoslaw57 » 2019-02-08, 13:34

Witam chciałem zamieścić zdjęcie planu generalnego ale ciągle wyskakuje mi że plik jest za duży nawet po "obrobieniu" do poniżej 1 mb ktoś wie może o co chodzi ? problem zgłaszałem do administracji ale bez odzewu .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiedzi i prezentacje nowych modeli”