[Zaproszenie] 57 Łódzka Sjesta Modelarska

Imprezy modelarskie... - co, gdzie, kiedy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sprudin
Posty: 698
Rejestracja: 2007-04-07, 02:05
Lokalizacja: Łódź

[Zaproszenie] 57 Łódzka Sjesta Modelarska

#1 Post autor: Sprudin » 2009-10-09, 01:01

Czołem chopy!!

W najbliższą sobotę, 10 października, odbędzie sie kolejne spotkanie ŁSM.
Zapraszamy wszystkich chetnych- starych i nowych- na wspólne pogaduchy na tematy związane z papierem, budaprenem, plastikiem i innym tworzywem modelarskim ( modelarki również mile widziane ;-) )).

Spotkanie odbędzie sie jak zwykle
Pub Mi-2
ul. Narutowicza 41

Start - godz. 17:00
http://www.skydive.pl/kawiarnia/




" Pub zlokalizowany jest praktycznie naprzeciwko Placu Dąbrowskiego, wiec zarówno dojazd na miejsce (autobusy na Placu i tramwaje na ul. Narutowicza) nie powinien Wam sprawić kłopotu. Podobnie dla przyjezdnych zmotoryzowanych - parkować można na placu i w okolicznych uliczkach. Dodatkowo od dworca Łódź Fabryczna jest to praktycznie rzut beretem - to dla pozamiejscowych bez samochodu :) Wszyscy, którzy mają jakieś pytania w związku ze Sjestą - piszcie do mnie lub dzwońcie 512893728, ewentualnie do Rafaela 502897781, albo do Grześka(W)Nowaka - chętnie pomożemy :)
Nasze miejsce spotkań znajduje sie na piętrze - wejście albo przez pizzerie Extreme, albo przez taras, znajdujące się w środku podwórka - nie da się nas nie zauważyć :) Smaczne jedzenie (z pizzerii Extreme), bardzo dobra kawa oraz inne napoje, w tym złociste, dostępne na miejscu w szerokim asortymencie."


Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i zobaczymy tak nowe modele jak i nowe twarze...

Zapraszam serdecznie w imieniu swoim jak i chłopaków z ŁSM :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia i spotkania”