Pilna pomoc

Dokumentacje "latadeł"

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
mimi123
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-15, 19:21

Pilna pomoc

#1 Post autor: mimi123 » 2011-03-15, 19:27

Hej!!

Nie wiedziałam gdzie to wstawić ale myśle że to będzie dobre miejsce. Sluchajcie mam pytanko gdyż jestem dziewczyną zawziętego modelarza, nie profesjonalisty ale juz parenascie modeli ma na swoim koncie. I w związku z tym ze ja dopiero sie przy nim ucze co jak gdzie po co i dlaczego dlatego chcialabym Was (bardziej doswiadczonych) poprosic o pomoc. Chce uzupełnić jego warsztat modelarski i napewno zakupie dla niego aerograf (spreżarke ma) i nie wiem co moglabym mu jeszcze kupiec. Nie chce kupywac mu kolejnych samolotow do sklejania bo ma jeszcze kilka nie zlozonych. Prosze doradzcie... moze jakies farby czy co tam jest najbardziej potrzebna do sklejania modeli plastkowych(przedewszystkim samolotow)


Bardzo prosze o pomoc
Będę wdzięczna

Pozdrawiam;)

Awatar użytkownika
PACYKARZ
Posty: 216
Rejestracja: 2007-05-23, 11:13
Lokalizacja: Mała Moskwa

#2 Post autor: PACYKARZ » 2011-03-16, 01:30

no gratuluje zawziętości ale najlepszym i na pewno trafnym prezentem będzie gdy zabierzesz go do sklepu z modelarskimi rzeczami pod pretekstem np wyjścia po torebkę dla Ciebie a przypadkiem wejdziesz do modelarskiego i sklepie powiesz ze to było ukartowane i chcesz mu zrobić prezent w postaci aerografu on wybiera ty płacisz . Na bank będzie zadowolony bo my możemy mówić rożne propozycje a On dobrze wie co mu najbardziej potrzebne. To oczywiście tylko moje zdanie ...... mnie się to przydarzyło nie żałuje wyjścia po " apaszkę " :mrgreen:

Awatar użytkownika
tad
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-09-17, 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3 Post autor: tad » 2011-03-16, 13:39

To prawda - nie kupuj mu niczego na wyrost, bo się nie przyda. Najlepiej zapytaj go konkretnie, czego potrzebuje. W modelarstwie sprawa jest delikatna - coś będzie miało lekko niewłaściwy odcień i plama - pójdzie na półkę, Ty się poczujesz zlekceważona. Aerograf to samo - lepiej go zapytaj, czy Twój plan mu podejdzie - niby nie będzie niespodzianki, ale jak facet sensowny, to się ucieszy z Twoich starań.
TAD

mimi123
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-15, 19:21

#4 Post autor: mimi123 » 2011-03-16, 17:42

Wiedziałam że mogę na Was liczyc;) wsumie macie racje, lepiej zeby wybrał sobie to co mu pasuje;) A znacie może jakieś fajne sklepy modelarskie do którcyh mogę go zabrać w krakowie?? oprócz tego na słąwkowskiej??;)

Pozdrawiam serdecznie;)

Awatar użytkownika
tad
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-09-17, 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5 Post autor: tad » 2011-03-16, 18:13

Ten na Sławkowskiej jest chyba najlepszy, ale dobra jest też "Pancerka" na dawnej ulicy Anieli Krzywoń (koło Almy na Pilotów). Ale tam już nie ma kartonów.

"Bogata" w kartony jest Księgarnia Techniczna przeniesiona teraz na Karmelicką (tak od strony Placu). Jest jeszcze sklep z plastikami na Grodzkiej (trochę kartonów).

Mimo wszystko warto obejrzeć ofertę netową - najbogatszy wybór i to z własnego fotela :-)
Pozdrawiam
TAD

Awatar użytkownika
r-t
Posty: 2302
Rejestracja: 2007-04-08, 19:16
Lokalizacja: Bristol UK

#6 Post autor: r-t » 2011-03-16, 18:19

Polecam sklep Exito

ul. Bieżanowska 1 a (wejście od strony ulicy Wielickiej)
poniedziałek - piątek 12 - 19
sobota 9 - 13

http://www.exito.sklep.pl/index.html

Pozdr.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samoloty i inne latające”