Zagubione plany SCUD-B od Dragon'a

Dokumentacje "jeździdeł"

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Major
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-30, 13:38

Zagubione plany SCUD-B od Dragon'a

#1 Post autor: Major » 2009-06-30, 17:21

Witam serdecznie wszystkich członków forum.

W moim pierwszym poście chciałbym zwrócić się z prośbą o pomoc (jak zresztą można wywnioskować z tematu). Mój problem jest następujący: Kilka miesięcy temu wszedłem w posiadanie modelu SS-1c "Scud B" w/MAZ-543 TEL w skali 1:35 firmy DRAGON. W połowie prac dopadł mnie brak czasu i nieukończony model trafił w kartonie na strych. Dziś postanowiłem powrócić do tego jakże zacnego hobby, jakim jest modelarstwo, lecz oto napotkałem kolejny problem: w ciągu tych kilku miesięcy ZAGINĘŁY PLANY owego modelu. Czy ktoś na forum posiada plany tego SCUD'a, a jeśli tak, to czy mógłby może zeskanować je i przesłać pod mój mail: [email protected]? A może istnieje jakaś tajemna strona, na której PRO-modelarze odnajdują doskonale ukryte przed światem tajne plany swych maszyn zagłady?

Zaznaczam, że w tej sprawie Google milczy jak zaklęte, a może to tylko ja nie wiem jak się z nim dogadać. W każdym razie, próbowałem.

Z góry dziękuję za pomoc

Z poważaniem, Major

PS. Przepraszam adminów za dwukrotne założenie tematu. Już to naprawiłem.

Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

#2 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2009-07-01, 08:12

Plany czy instrukcje?
Jesli instrukcje to:
http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?g ... edm=109589

Major
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-30, 13:38

#3 Post autor: Major » 2009-07-01, 09:14

Wielkie dzięki Mroko94- już miałem jechać do sklepu gdzie go kupiłem i pytać czy nie mają drugiego, żebym zrobił zdjęcia schematu. Natychmiast zabieram się do pracy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pojazdy i kolej”