Nasze zbiory- plastik

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
szkp
Posty: 215
Rejestracja: 2007-07-03, 14:58
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Nasze zbiory- plastik

#1 Post autor: szkp » 2009-02-19, 16:35

Witam!
Jako, że jest już temat o zbiorach niesklejonych modeli kartonowych, proponuję taki sam temat, tylko że o plastikach.
Mój magazyn:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

I magazyn 2
ObrazekObrazekObrazek
Łącznie 74 sztuki (nie licząc zaczętych i sklejonych).

Pozdrawiam, i zachęcam do pokazywania swoich zbiorów ;-)

Awatar użytkownika
Radzio65
Posty: 902
Rejestracja: 2006-08-12, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Radzio65 » 2009-02-20, 08:58

szkp , kolekcja imponująca ze względu na ilość :-) , ale z jakością co niektórych modeli będziesz miał problem. Chodzi o samoloty. Wszystkie produkty firmy KOPRO, to klasyczne Short Run'y . Zauważyłem również , że w pudełkach Master Craft są też zapakowane modele KOPRO (dwie wersje samolotu Siebel). Generalnie, przyzwoite zrobienie modeli firmy KOPRO , wymaga od budującego nielada umiejętności, oczywiście jeśli gotowy model ma być wykonany na dobrym poziomie. Brak pasowania sąsiadujących ze sobą części, zanikające linie podziału blach, niemal "zerowe" wyposażenie wnętrza, bardzo przezroczyste (na szczęście), ale niestety absurdalnie grube oszklenie to jest standard w tych modelach. Zaletą produktów wykonanych w technologii Short Run, jest zazwyczaj unikalny temat (to fakt bezsprzeczny) i atrakcyjna cena (ale niestety nie zawsze - zależne od producenta). Co prawda modele np. robione przez Special Hobby to też Short Run'y ale z zupełnie innej bajki (mam co-nie-co w skali 1:32).

Moje zbiory są tu: http://www.sklejmy.com/viewtopic.php?t=1843 , więc powielał nie będę.

Pozdr.

footribe
Posty: 67
Rejestracja: 2009-03-11, 13:33
Lokalizacja: Nowy Sącz

#3 Post autor: footribe » 2009-03-15, 22:12

Ooo ludzie jak wy tak możecie, tyle modeli i nie sklejać?? Ja jestem pod wrażeniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”