Wesołych Świąt!!!

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

Wesołych Świąt!!!

#1 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2009-12-24, 13:28

[center]Wesołych Świąt!!![/center]

Życzę wszystkim modelarzom i administracji forum sklejmy.com Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. I żeby na warsztatcie nigdy nie zabrakło modeli do sklejania, tych plastikowych, papierowych i Bóg wie co jeszcze :D

Podsumowanie roku 2009
Jak wam poszło? Ile modeli zdołaliście ulepić? Czy jesteście modelarsko zadowoleni z np. nowości czy zapowiedzi nowych modeli na 2010 rok? :mrgreen:
Mi się udało zlepić kilka modeli oto one w telegraficznym skrócie :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Były także 2 remonty:
ObrazekObrazek
+ kilka nie udanych modeli :D Plan na 2010? Nie wiem nic, na razie priorytetem jest skończenie T-72A. A później? Może T-62? Pożyjemy zobaczymy!
[scroll]Jeszcze raz Wesołych Świąt!Obrazek[/scroll]

Awatar użytkownika
noutilus
Posty: 403
Rejestracja: 2009-07-18, 11:49
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

#2 Post autor: noutilus » 2009-12-24, 15:26

[scroll]Wesołych Świąt ![/scroll]


Tak szczerze ten rok był bardzo fajny,ponieważ w tym roku dowiedziałem się co to jest modelarstwo i czym ono jest.Na moim warsztacie zagościły 2 samochody i kilka latarni morskich dzięki tym modelom nauczyłem się płynniej sklejać,jestem zadowolony z mojego początku ponieważ jeden model został nagrodzony fotką tygodnia.
Kilka moich (ładniej :-D ) złożonych modeli w tym roku od wakacji (bo w wakacje zacząłem się interesować tym hobby) :
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Haluś
Posty: 768
Rejestracja: 2007-03-14, 20:13
Lokalizacja: Racibórz

#3 Post autor: Haluś » 2009-12-24, 15:58

Witam.
Ja oczywiście również życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia ;-)
I teraz czas na podsumowanie. Jeśli chodzi o modelarstwo był to baardzo słaby rok bo udało mi się skończyć zaledwie jeden model :-/

A był to Quad Gun tractor and 25pdr Gun,Tamiya 1/35

Obrazek

Oprócz tego jeden model poddałem renowacji :

Obrazek

Rozgrzebałem Avengera :

Obrazek

I bardzo powoli zabrałem się za dokończenie dioramy rozpoczętej w wakacje 2008 roku ( udało mi się pomalować figurki i znowu utknąłem w miejscu :-/ )

Obrazek

Moja niemoc modelarska była chyba głównie spowodowana brakiem chęci i czasu oraz tym , że bardziej poświęciłem się mojej drugiej pasji a mianowicie :

Obrazek

;-)



Mam nadzieję , że temat się rozwinie i każdy zaprezentuje tutaj swoje tegoroczne wyczyny modelarskie ;-)

Pozdrawiam i jeszcze raz Wesołych ;-)

IamMODELARZ
Posty: 120
Rejestracja: 2009-10-05, 13:39
Lokalizacja: Rogoźnica

#4 Post autor: IamMODELARZ » 2009-12-25, 22:29

Ja We wrześniu zaczełem sklejać, wiele modeli zaczełem sklejać ale większość modeli musiałem spalić :-/ chciał bym dobrze kleić ale mi to nie wychodzi jak myślicie co mam w takiej sytuacji zrobić?? :-/ :-/ :-/


Wesołych Świąt i Sczęsliwego Nowego Roku Drodzy Modelarze!!

Awatar użytkownika
Pawelciol
Posty: 12
Rejestracja: 2009-03-07, 14:51

#5 Post autor: Pawelciol » 2009-12-26, 14:21

Wesołych Świąt dla wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich forumowiczów .

Moje podsumowanie :

Skleiłem :
ORP"Dzik" z MM-a
ORP"OrzełII" z Answeru
USS"Houston" - Projekt Własny ; HMAS"Perth" rozpoczęty
N1K1-Ja Shiden "George" z MM-a
SMS"U-5" - ale tego ukończę do końca roku :-)

Dużo rozgrzebałem :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”