WITAM

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Krzysztof1
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-17, 21:58

WITAM

#1 Post autor: Krzysztof1 » 2010-08-18, 09:44

Jak nakazuje grzeczność, jako nowy na forum, witam wszystkich użytkowników. :-)
Słów kilka o mnie. Modelarstwem zaraził mnie ojciec, jak miałem jakieś 16 lat. Na początku bardzo intensywnie psułem coraz to kolejne modele, ale doświadczenia przybywało. Do pokazania ludziom nadał się wreszcie ORP Burza z MM (no może poza małym fragmentem), a później A-10, który cieszy moje oczy już od ponad 10 lat. W międzyczasie było Jeszce kilka mniej lub bardziej udanych modeli: czołgi, śmigłowce, nawet okręt podwodny.
Wejście w "dorosłe" życie spowodowało zwieszenie działalności modelarskiej (miłość, rodzina, praca, itd..), ale jakiś czas temu postanowiłem wrócić do hobby. Trzeba było się znowu "wkręcić". Na początek poszedł Spitfire. Szło nieźle, ale źle dobrany lakier zniweczył wysiłki. I znowu krótka przerwa (synek :-D ). Teraz mam na warsztacie HMS Bounty (pierwszym modelem jaki widziałem u ojca na warsztacie była Santa Maria, więc mam sentyment do żaglowców) oraz prezent imieninowy od mojej kochanej żony - wymarzony Bismarck od GPM.
Jak się trochę bardziej zaawansuje w pracach, to coś pokażę.
Na razie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

#2 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2010-08-22, 22:28

Jakos temat mi umknal, witamy na forum :]

Paweł Minster
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-07, 09:38
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Paweł Minster » 2010-09-10, 15:33

Jestem nowy i serdecznie witam wszystkich modelarzy. Pomimo 55 lat ręce jeszcze sprawne i choć brakuje mi zdjęć moich dotychczasowych prac, może w przyszłości czymś się pochwalę,uważam modelarstwo jakiekolwiek za odskocznię w dzisieszych czasach od trudności jakie niesie codzienne życie. Nie wpadam w żaden sadomasochizm, chodzi mi o to,że każdy skończony model bez względu jak wygląda powinien sprawiać satysfakcję. Wiele rzeczy w życiu zaczynałem i nie kończyłem, ale od paru lat wykonuję modele statków w butelkach , a może od dwóch lat wróciłem do kartonu i kończę w pełni wszystko. Mam dużą satysfakcję ,że podobają się znajomym. Modelarstwo ma według mnie sprawiać przyjemność . To na razie tyle. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Wszystkich Paweł

Awatar użytkownika
r-t
Posty: 2302
Rejestracja: 2007-04-08, 19:16
Lokalizacja: Bristol UK

#4 Post autor: r-t » 2010-09-10, 15:39

Witamy :-)

Paweł Minster
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-07, 09:38
Lokalizacja: Kraków

#5 Post autor: Paweł Minster » 2010-09-10, 16:18

P.S. posiadam duże ilości pulikacji na temat techniki wojskowej (okręty, samoloty, pojazdy kołowe i gąsienicowe) w różnych językach. forma elektroniczna. Chętnie pomogę potrzebującym, oczywiście gratis. Paweł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”