Możliwość powstania modelarni

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Budowlaniec
Posty: 32
Rejestracja: 2007-04-10, 10:31
Lokalizacja: Tarnogród

Możliwość powstania modelarni

#1 Post autor: Budowlaniec » 2010-11-12, 12:11

Witam. Pewnie mało kto mnie kojarzy z tego forum ponieważ praktycznie się nie udzielam. Jednak śledzę wątki cały czas i coś tam sobie w domowym zaciszu lepię. Ale do rzeczy. Dzisiaj porozmawiałem z P. Dyrektor Domu Kultury w moim miasteczku (konkretnie w Tarnogrodzie). Jest bardzo zadowolona, że ktoś się interesuje takim hobby i byłby skłonny poświecić troszkę swojego czasu na rzecz nauki młodych adeptów w naszej wspólnej pasji. W związku z tym muszę napisać jakieś ogłoszenie i powiesić w miejscowych szkołach, na słupach ogłoszeń itp.. Zakładam, że zajęcia były by raz w tygodniu po 2 godziny. Co moglibyście mi doradzić na początek tej pewnie trudnej drogi przy tworzeniu grupy modelarzy?

Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

#2 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2010-11-12, 14:15

Sam próbowałem nakłonić dyrektora DK w moim mieście na takie coś, ale u mnie główną wadą jest ilość mieszkańców. Nie mniej to nie jedyny problem, podstawowym są koszty, wysokie. Przede wszystkim musisz wiedzieć czy będą chętni, bez tego nie ma sensu stawiać kolejne kroki.

Budowlaniec
Posty: 32
Rejestracja: 2007-04-10, 10:31
Lokalizacja: Tarnogród

#3 Post autor: Budowlaniec » 2010-11-12, 14:50

Witaj. No rzeczywiście, koszty są wysokie. Ale ja mam na myśli bardziej modelarstwo kartonowe, choć i tam sporo narzędzi trzeba zgromadzić. Ewentualnie jeżeli plastik to 1:72. Właśnie tak mam zamiar zrobić, czyli najpierw badanie rynku (jeżeli ktoś będzie zainteresowany możemy ruszać). Swoją drogą to nawet nie wiedziałem, że kiedyś u nas już była taka mała modelarnia, ale chłopak, który był na stażu w DK odszedł a wraz z nim całe zainteresowanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”