Powitać!

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Gobelek
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-18, 17:25
Lokalizacja: Radom

Powitać!

#1 Post autor: Gobelek » 2011-09-19, 07:51

Czołem!

Chciałem przywitać wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wiktor, 26 wiosen na karku, wspaniałą żonę i cudowną, dwumiesięczną córeczkę Julię. Oprócz tego aktywnie wspieram polski kapitalizm i od dwóch lat prowadzę własną firmę.
W kwestii sklejania, to nie robiłem tego od co najmniej 12-tu lat. Teraz jako stateczna głowa rodziny postanowiłem zrezygnować z ryzykownych hobby (marszobiegi, symulacje militarne, nurkowanie, snowboard) na rzecz czegoś bardziej stacjonarnego. Padło na modelarstwo.
Prywatnie jestem pasjonatem wszystkiego, co związane z wojskowością. Uwielbiam broń palną i potrafię całkiem nieźle ją obsługiwać, częściowo dzięki wychowaniu w rodzinie od wielu pokoleń zajmującej się myślistwem. Przeszedłem też parę szkoleń z użyciem różnych typów broni osobistej, m.in. P84 Glauberyt, P99 Walther, P64 Czak, wist, strzelba gładkolufowa Mossber 12/76, itp.
Tak więc jeszcze raz witam i liczę na konstruktywną wymianę literek :)

Pozdrawiam,
V.

Awatar użytkownika
Nikooo
Posty: 360
Rejestracja: 2010-12-04, 16:02
Lokalizacja: Wadowice

#2 Post autor: Nikooo » 2011-09-20, 15:23

Witamy na forum! :-P

Awatar użytkownika
witya
Posty: 90
Rejestracja: 2007-10-11, 17:36
Lokalizacja: Łódź

#3 Post autor: witya » 2011-09-20, 18:35

Witam!
Oczywiście czekamy na wyroby z Radomia.
Pozdrawiam.

Gobelek
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-18, 17:25
Lokalizacja: Radom

#4 Post autor: Gobelek » 2011-09-20, 20:55

Wyroby z Radomia już niedługo pojawią się na forum, i wbrew pozorom wcale nie będą to chińskie zupki ;)
Na razie dorwałem się do niezbyt udanego modelu ORP "Sokół" z polskiej stajni Mirage Hobby. Dość powiedzieć, że do jego ukończenia ledwo wystarczyło jedno opakowanie szpachli ;] Jako pasjonat żeglarstwa nie daję jednak za wygraną i biorę się za sklejanie następnych okrętów. Mam w związku z tym parę pytań do doświadczonych modelarzy, ale to już w innych, bardziej odpowiednich wątkach...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”