{help} assembly instruction

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Petlakow
Posty: 191
Rejestracja: 2007-03-24, 18:47
Lokalizacja: Toronto (Canada)

{help} assembly instruction

#1 Post autor: Petlakow » 2012-05-27, 11:16

Wybaczcie tytuł z anglikańskiego języka ale przechodzę do sedna sprawy. Jeden z moich kolegów z sąsiedztwa niedawno znalazł już dość mocno stary model Faireya Swordfisha na pływakach. Po kilku wstępnych oględzinach doszliśmy do wniosku że to jest model wydany przez firmę Frog. O ile model się zachował to instrukcja montażu uległa zniszczeniu także zwracam się z prośbą o podesłanie mi skanu tej instrukcji. Maila wysyłam przez prywatną wiadomość. Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Petlakow
Posty: 191
Rejestracja: 2007-03-24, 18:47
Lokalizacja: Toronto (Canada)

#2 Post autor: Petlakow » 2012-08-25, 08:04

Ok ludziska już nie aktualne. Dzięki uprzejmości człowieka z Belgii mój kumpel może się teraz cieszyć sklejaniem tak wiekowego modelu. Póki co jednak zawiodłem się na was gdyż liczyłem że skoro macie takie coś jak wakuformy to niby czemu nikt nie posiada tak prostych i powszechnych modelików tej firmy jak to nie raz piszecie w tematach przedstawiających dawne modele jakie posiadacie. Cóż nie tego się spodziewałem.

Awatar użytkownika
Kroolo
Posty: 3148
Rejestracja: 2006-08-05, 15:28
Lokalizacja: Lublin

#3 Post autor: Kroolo » 2012-08-26, 18:07

Wybacz :roll:

Awatar użytkownika
piter16
Posty: 1059
Rejestracja: 2007-10-22, 20:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4 Post autor: piter16 » 2012-08-26, 20:32

Po pierwsze: Pierwsze słyszę o takim modelu (może za młody jestem, żebym o nim słyszał).
Po drugie: Jakby ktoś miał, to by się instrukcją podzielił (chyba, że wszyscy to sknery).
Po trzecie: możliwe jest, że nikt tego nie posiada, więc nie można forumowiczom czegokolwiek wytykać. (Brak logiki)
Po czwarte: A może nie to forum? Są jeszcze inne, nie mówiąc o całym internetowym świecie.
Po piąte, na koniec: Jakżesz mi przykro, że się zawiodłeś na nas, w tym na mnie, chańba mi... naprawdę!

Awatar użytkownika
Petlakow
Posty: 191
Rejestracja: 2007-03-24, 18:47
Lokalizacja: Toronto (Canada)

#5 Post autor: Petlakow » 2012-08-31, 22:47

piter16 pisze:Po pierwsze: Pierwsze słyszę o takim modelu (może za młody jestem, żebym o nim słyszał).
Po drugie: Jakby ktoś miał, to by się instrukcją podzielił (chyba, że wszyscy to sknery).
Po trzecie: możliwe jest, że nikt tego nie posiada, więc nie można forumowiczom czegokolwiek wytykać. (Brak logiki)
Po czwarte: A może nie to forum? Są jeszcze inne, nie mówiąc o całym internetowym świecie.
Po piąte, na koniec: Jakżesz mi przykro, że się zawiodłeś na nas, w tym na mnie, chańba mi... naprawdę!
błagam teraz będziesz na mnie psy wieszał tylko dlatego że się dość wnerwiłem? Obiecałem że postaram się kumplowi wykopać tę instrukcję w krótkim czasie. Nie mogę uwierzyć w to że teraz dwóch za przeproszeniem ludzi zaczęło naglę pisać po fakcie. No ludzie co to ma być? przyjazne czy nieprzyjazne forum? Skoro brak skanerów to może jakieś wskazówki gdzie szukać że o linkach do skanów instrukcji nie wspomnę. Kurna przecież na co dzień któreś z was powinien się z takimi rzeczami stykać? nie wieżę by tak znany model był pierwszy raz widziany na oczy przez co po niektórych. Naprawdę szkoda strzępić język na takie twardogłowie.

P.S. piter16. Nie będę grammar nazi ale patrz co piszesz w punkcie ostatnim.

Awatar użytkownika
piter16
Posty: 1059
Rejestracja: 2007-10-22, 20:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6 Post autor: piter16 » 2012-09-01, 07:03

Widzisz, nie miałem zamiaru na Tobie „psów wieszać”, tylko zwrócić uwagę na Twoje niesprawiedliwe osądy w zględem innych. Chcesz przyjaznego forum? Sam się staraj by takie było. Odbiór Twojej uwagi względem forumowiczów nie jest ani trochę przyjazny.
Poza tym, co ma tutaj „przyjaźń” do wszystkiego. Nie gwarantuje ona, tego że nagle każdy będzie miał wszystko i się tym podzieli. Podkreślam: brak jest logiki w Twoim zdenerwowaniu, skoro nikt może danych materiałów nie mieć.
Daj sobie trochę luzu to poczujesz się lepiej. Pozdrawiam. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”