Brakuje wam kasy, ja wam....

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

Brakuje wam kasy, ja wam....

#1 Post autor: Bartosz » 2006-08-09, 21:04

A myśleliście że ja wam dam kasę, hehe, nie ale mam pomysł jak załatwić w łatwy sposób gotówkę, ja ten pomysł realizuję i jest łatwy i przyjemny, tylko trudno go przetransportować, ja w ten sposób zarobiłem 40+70+20, czyli 130zł, jeżeli żle policzyłem to zróbcie poprawkę, chyba przecież są wakacje. Więc pomysł jest taki, idziecie do piwnicy, strachu, i szukacie złomu, wszystko co się da od wygiętych śrubek po wanny, i szukacie, układacie w jednym miejscu, np: silniki np. od odkurzaczy, ja w piwnicy mam dwa odkurzacze a w nich dwa silniki, najlepiej uzbierać kilka starych kranów, bo to złom kolorowy i za ten złom dostaniemy dużo kasy, np. u mnie w mieście na jednym złomowisku za 1kg złomu kolorowego dostaniesz 10zł, hehe dużo. Ja w piwnicy mam jedno miejsce gdzie skupuje złom a później z Mamą pojadę na złomowiska i je tam sprzedam. Ostatnio z kuzynem zbierałem złom u dziadka w piwnicy znaleźliśmy ponad 140kg, w tym coś do traktora co ważyło ponad 40kg i taczka która warzyła 25kg, było gdzieś 110zł podzieliliśmy się po równo, kuzyn wydał na miecz (na forum jest moje zdjęcie gdzie go trzymam) a ja zostawiłem na Imprezę Oblężenie Malborka, ale nic nie wydałem, no dobra kilka tam złoty, na wodę do picia i 2zł na puszkę pepsi z automatu, hehe. Więc chyba wybierzecie się do piwnicy na strych czy nawet do dziadka, i idzie na złom, a zarobicie na modele dużo kasy. Hehe, jedna pani która ma złomowisko mówi że dwie dziewczyny lat około 20 zbierają przez cały rok i przychodzą w czerwcu i maja na wakacje.

Pozdrawiam i chyba dobry pomysł na zarabianie.

P.S. Najlepiej przyjść z rodzicem, bo na złomowisku, proszą o Dokumenty.

Awatar użytkownika
kl-9
Posty: 164
Rejestracja: 2006-08-02, 21:40
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz/ Kraków

#2 Post autor: kl-9 » 2006-08-09, 21:08

Mój tata jest właścicielem warsztatu samochodowego i powiem ci że masz rację co prawda przy takiej ilości są to trochę inne sumy niż u ciebie ale przeważnie i tak dostaję koło 100zł za rozwalanie chłodnic itp. ;-)

Awatar użytkownika
zary
Posty: 291
Rejestracja: 2006-08-09, 13:22
Lokalizacja: z Niska

#3 Post autor: zary » 2006-08-09, 22:46

Ja tam nawakacjach pracuejm tak prawie ze legalnie :-P

Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

#4 Post autor: Bartosz » 2006-08-10, 06:30

Także mozna pracować, ale wiecie co najgorsze w tym złomie jest to ze po jakimś czasie skończy sie wam żrółdo złomu.

Awatar użytkownika
Grzecho
Posty: 209
Rejestracja: 2006-08-02, 13:35
Lokalizacja: Parczew

#5 Post autor: Grzecho » 2006-08-10, 09:40

A ja na wszystko dostaje pieniądze od rodziców :-P

Awatar użytkownika
panpanek
Posty: 62
Rejestracja: 2006-08-02, 22:59
Lokalizacja: Piastów k. W-wy

#6 Post autor: panpanek » 2006-08-10, 13:40

Ja na przykład pieniądze mam od rodziny , czy coś przy jakiejś okazji się dostaję. Za każdy semestr w szkole, jesli ma się co najmniej średnią 4,75 burmistrz daje 85zł (na razie, licząc od czwartej klasy za każdym razem udawało mi się zgaraniać kasę, czyli 10-krotnie). Jakieś tam dochody są. Generalnie pieniędzy nie wydaję, tylko zbieram dla czystej idei (tzw czarna godzina). Rok temu, w kwietniu, gdy po wielu latach zbierania skolekcjonowałlem 1900zł, dołozyłem do nowego kompa. Od tamtego czasu wciąż zbieram kasę i nie wydaję (chyba że na prezenty dla rodziny).

Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

#7 Post autor: Bartosz » 2006-08-10, 16:10

ja oczywiście tez dostajem od rodziny, ale złom to tak sobie, zeby mieć kase.

Awatar użytkownika
Grzecho
Posty: 209
Rejestracja: 2006-08-02, 13:35
Lokalizacja: Parczew

#8 Post autor: Grzecho » 2006-08-10, 18:05

Jak się ma ojca modelarza to chyba o narzędzia i modele nie trzeba się martwic :-)

Awatar użytkownika
kl-9
Posty: 164
Rejestracja: 2006-08-02, 21:40
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz/ Kraków

#9 Post autor: kl-9 » 2006-08-10, 19:57

Grzecho pisze:Jak się ma ojca modelarza to chyba o narzędzia i modele nie trzeba się martwic :-)
Czy mówisz o swoim przypadku? Jeśli tak to szczęście masz mój tata dowiedział się co to modele jak zaczołem je sklejać :-) Ale on w innej tematyce siedzi. Na brak kasy też nie narzekam kasę od rodziców dostaję ale odkładam teraz na skuter więc każdy grosz ważny ;-)

Awatar użytkownika
Grzecho
Posty: 209
Rejestracja: 2006-08-02, 13:35
Lokalizacja: Parczew

#10 Post autor: Grzecho » 2006-08-11, 09:28

kl-9 pisze:
Grzecho pisze:Jak się ma ojca modelarza to chyba o narzędzia i modele nie trzeba się martwic :-)
Czy mówisz o swoim przypadku? ;-)
Tak, mówie o swoim przypadku ;-)

Awatar użytkownika
panpanek
Posty: 62
Rejestracja: 2006-08-02, 22:59
Lokalizacja: Piastów k. W-wy

#11 Post autor: panpanek » 2006-08-11, 22:59

Co od modelarstwa kartonowego, to mój tata pamięta jak jego kolega miał jakieś samoloty kartonowe i jak na jeziorku wysadzał jego kolega kartonowe statki. Eh, te lata 60-te, 70-te...

Darkness

#12 Post autor: Darkness » 2006-08-12, 10:43

Ojciec mi odpowiadał, jak jego kolega wyrysowywał wlasnoręcznie okręt, przez rok budował jeden okręt a rysował go na papierze milimetroym, co w tamtym czaise było nowością i potem ładowal go siarką i tlenkiem magnezu i pokazywał kolegą mówiąc, "patrzcie chłopaki, tak właśnie tonał ten okręt".
Oczywiąście okręt był wysadzany.
Dobra kończymy wątek lat 70/80 Miało być o sposobach zarobkowych Kl-9
Ostatnio zmieniony 2006-08-13, 08:06 przez Darkness, łącznie zmieniany 1 raz.

kidler
Posty: 7
Rejestracja: 2006-08-07, 14:42
Lokalizacja: ze sklepu !!!!

#13 Post autor: kidler » 2006-08-19, 12:04

Witam ja też mam pare sposobów na zarobienie kasy: np. zbierać jagody i potem je sprzedawać, zbierać puszki, zbierać butelki o oddawać do skupu na i z tym zbieraniem złomu :-)

Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 555
Rejestracja: 2006-08-02, 10:16
Lokalizacja: Malbork

#14 Post autor: Bartosz » 2006-08-19, 12:18

Ja zaczączłem zbierac także puszki, w następnym tygodniu ide z Mamą do piwnicy robić pożądki, to znajdzie sie duzo złomu.

Awatar użytkownika
Mazter
Posty: 487
Rejestracja: 2006-08-02, 10:44

#15 Post autor: Mazter » 2006-08-19, 12:42

ja zbieram tekturę teraz mam z jakieś 8metrów3 ciekawe ile za to dostanę :lol:


___
[center]ZAROBEK W INTERNECIE:[/center]
i jak ktoś siedzi w necie to mozecie również zarabiać
ja biorę udział w takim czymś ze na górze monitora jest włączony program który zajmuję 1/10 monitora i są tam reklamy wyświetlane za każdą reklamę dosteje się 1 pkt. Kurs punktów ciągle wzrasta w tym miesiacu był 6,79 eurocenta za 1000 pkt
ja miesięcznei zarabaim 1euro nie jest to bardzo dużo ale przy okazji gdy siedze w internecie

Eurobarre to firma francuska, która zapłaci każdemu kto będzie pracować przy komputerze z włączonym programem (tzw. Surfbarrem).Zaraz po instalacji programu u góry twojego ekranu pojawiają się reklamy w formie niewielkiego paska, które zajmują ok. 1/10 twojego monitora. Przez cały czas gdy program jest włączony, na twoje konto są naliczane punkty, które następnie na początku każdego następnego miesiąca zostaną zamienione na pieniądze (Euro), według kursu ustalanego również na początku każdego miesiąca.Najlepsze jest to iż system nie wymaga naszej aktywności, to znaczy że wystarczy włączyć program i od razu zaczynamy zbierać punkty. (Po instalacji program włącza się automatycznie zawsze po starcie, restarcie naszego systemu) Ograniczeniem jednak jest to iż program wyłącza się automatycznie po około 4 godzinach całkowitego braku aktywności naszego systemu (np. gdy zostawimy komputer włączony na noc...). Jest to zabezpieczenie przed osobami które włączają program i odchodzą od komputera. Czasami gdy jesteśmy w trakcie użytkowania, czy surfowania w Internecie, program może się wyłączyć, wówczas wystarczy włączyć go ponownie naciskając ikonę programu


DODATKOWE PUNKTY:

Bonusowe E-Maile
Dzięki programowi Bonusowe e-Maile możecie otrzymywać dodatkowe punkty od 50 do 100 za każdą poprawnie przeczytaną wiadomość reklamodawcy. Po przeczytaniu poczty punkty trafią automatycznie na Wasze konto EuroBarre.

Bonus za wypełnianie ankiet
Przy starcie surfbaru na górze ekranu może pojawić się komunikat o aktywnej ankiecie do wypełnienia. Po właściwym wypełnieniu ankiety możecie otrzymać od 1000 do 3000 punktów.

Wierna premia
Otrzymasz od EuroBarre premie w wysokości 15000 punktów (5000 punktów po 15, 45 oraz 75 dniu aktywności w firmie) oraz 5000 punktów na swoje urodziny. Jedynym warunkiem jest włączenie surfbaru przynajmniej raz w miesiącu.


Jak się zapisać:

wystarczy ząłożyć konto w banku amerykańskim (tam będa przesyłąć wasze zarobki i z tamtąd do banku polskiego przelewacie)
tu macie instrukcję założenia konta:
http://www.zarabianie.com.pl/banki.html

ten bank jest całkowicie darmowy (a dlaczego musisz mneić konto w tym banku a nie lepiej odrazu do polskiego... bo tylko na ten bank przelewają pieniądze!)

po załozeniu konta w banku wchodzicie tu:
http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=203051904458
i klikacie INSTALLER pobierzcie wtedy ten programik i zainstalujcie
gdy już macie zainstalowane uruchomce go i wypełnijcie formularz według tego przykładu
http://linuxmag.lap.pl/eurobare/register.gif
i to wszystko juz zarabiacie :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”