NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#1 Post autor: owmNOE » 2018-11-02, 21:46

Witam
Chciałbym tym krótkim postem rozpocząć cykl tematów modelarskich i wokoło nich .
Ostatnio zmieniony 2018-11-13, 17:19 przez owmNOE, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
el_paw
Posty: 2109
Rejestracja: 2006-08-02, 22:06
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#2 Post autor: el_paw » 2018-11-03, 08:25

Wiadomość o P11 z MM powinna się chyba znaleźć w dziale z zapowiedziami i prezentacjami modeli. Podobnie jak zapowiedziane prezentacje wspomnianych "białych kruków" i innych modeli.
Wtedy uniknie się niepotrzebnego bałaganu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kroolo
Posty: 3148
Rejestracja: 2006-08-05, 15:28
Lokalizacja: Lublin

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#3 Post autor: Kroolo » 2018-11-13, 15:35

Nie możesz się ich o to zapytać mailem? Nas to nie interesuje. Jakąś wojenke tu chcesz uskuteczniac? Po co?

Awatar użytkownika
el_paw
Posty: 2109
Rejestracja: 2006-08-02, 22:06
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#4 Post autor: el_paw » 2018-11-13, 15:47

Ja też proszę o załatwianie spraw z tamtego forum tam, bo mnie też ta wojenka zupełnie nie obchodzi.

owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#5 Post autor: owmNOE » 2018-11-13, 16:19

Mnie również.
:arrow: po koleżeńskiej rozmowie wyedytowane

P.S.
el_paw wygodniej będzie jak sugestie będziesz wrzucał na maila, zamiast na forum.
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
el_paw
Posty: 2109
Rejestracja: 2006-08-02, 22:06
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#6 Post autor: el_paw » 2018-11-19, 22:50

Kolejny atak na forum kartonówki lub jakieś inne będzie skutkował banem. Na razie całą waszą trójkę obdarowałem po jednym ostrzeżeniu.
Podobnie potraktuję udostępnianie danych innych osób, instytucji bez ich zgody.
Trochę za długo trwa to bicie piany, po którym tylko ciągle trzeba sprzątać.

Pozdrawiam
MODERATOR

Awatar użytkownika
piter16
Posty: 1059
Rejestracja: 2007-10-22, 20:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#7 Post autor: piter16 » 2018-11-20, 07:14

el_paw, nareszcie. Osobiście mam już dosyć czytania tych napinek, nieważe kto winny, a kto nie, przypominało to przepychanki w przedszkolu. Dorośli załatwiają takie rzeczy "w cztery oczy" a nie wylewając bóle na forum...

Awatar użytkownika
el_paw
Posty: 2109
Rejestracja: 2006-08-02, 22:06
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#8 Post autor: el_paw » 2018-11-20, 07:38

Jest dokładnie tak jak mówisz. Po zmianach na forum zablokowało mi się dawanie ostrzeżeń. Od wczoraj została ta funkcja przywrócona.

"Mam bana i nie zawacham się go użyć"

Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej.

Pozdrawiam


owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#10 Post autor: owmNOE » 2018-11-20, 09:35

Słuchaj el_paw ,
niech Ediacz i cała świta z ich "innego" forum ( celowo nie wymieniam ich nazwy żeby nie podnosić ranku ich strony w przeglądarkach ) - puknie się w łeb.
Powchodziłem przez ostatni tydzień na wymienione przez nich fora z których mnie "ponoć" usunięto i zgadnij ? wiesz co ? -
- moje konta dalej tam są aktywne z wszystkimi prawami . THIS IS MAGIC.
a ponadto to napiszę po raz tysięczny - nie po to zakładałem tutaj ten wątek żeby się z kimkolwiek użerać.
- dlatego poza pierwszym moim wpisem nie chce tam widzieć , powymienialiśmy zdanie i to wszystko , jak niżej _>
Cały ich zmasowany atak na mnie najpierw bawił, a teraz męczy - INNYCH ZRESZTĄ TEŻ .
Co nie zmienia faktu że ich forum zgłoszone do CERT a poczynania poszczególnych osobników organom ścigania.
I nie przejmuj się że zrobiłeś trochę porządku z ich wpisami
- na czarnym , paper i kartonwork zrobiono to również -
tyle że paru moderatorom i adminom z wymienionych przeze mnie zrobiło się przykro że grupka tych panów biega za mną po wszystkich forach próbując wywołać jakąś wojenkę.
ICH bełkot niczemu nie służył.
el_paw pisze:
2018-11-19, 22:50
Kolejny atak na forum kartonówki lub jakieś inne będzie skutkował banem. Na razie całą waszą trójkę obdarowałem po jednym ostrzeżeniu.
Podobnie potraktuję udostępnianie danych innych osób, instytucji bez ich zgody.
Trochę za długo trwa to bicie piany, po którym tylko ciągle trzeba sprzątać.

Pozdrawiam
MODERATOR
wyedytuj ten wpis bo sprawa z tą firmą na biurkach organów ścigania - sami sobie skopali opinię . Z MOJEJ STRONY TYLE.

Awatar użytkownika
piter16
Posty: 1059
Rejestracja: 2007-10-22, 20:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#11 Post autor: piter16 » 2018-11-20, 10:23

owmNOE, kogo to obchodzi, gdzie są zgłoszeni, co zrobili. Bo mnie nie. Może ich ścigać samo FBI, KGB, MI6 i Interpol. I co z tego. To jest forum na którym pokazuje się coś związanego z modelami, relację zakłada i dzieli czymś z modelarstwem związanym. Fakt, jest dział Free Style... tylko póki co bijecie tylko w nim pianę a modelarstwo na forum modelarskim omijacie szerokim łukiem (chociaż, będąc sprawiedliwym, eidacz pokazał super model, o co też właśnie chodzi), więc można by zadać Wam pytanie: "Czemu nie pójdziecie sobie gdzie indziej?" Może idźcie sobie na forum prawne i poszukajcie wątku "przestępstwa w Internecie". A może owmNOE pokaż jakąś relację, galerię, żebyśmy mogli rzeczowo o czymś popisać.

Ja to bym w sumie dał taki pomysł do moderatora: wywalić cały wątek w pieruny i za poruszenie jeszcze raz czegoś podobnego stosowne sankcje.

Poza tym inne fora na jakich mieliście spięcia, to nie Sklejmy. To forum proszę uprzejmie zostawcie w spokoju i nie zaśmiecać zaciągniętymi skądinąd problemami.

owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#12 Post autor: owmNOE » 2018-11-20, 10:43

Przecież o tym samym piter16 pisałem post wyżej
owmNOE pisze:
2018-11-20, 09:35
a ponadto to napiszę po raz tysięczny - nie po to zakładałem tutaj ten wątek żeby się z kimkolwiek użerać.
- dlatego poza pierwszym moim wpisem nie chce tam widzieć , powymienialiśmy zdanie i to wszystko , jak niżej _>
el_paw pisze:
2018-11-19, 22:50
Poza tym po całej sprawie szlag trafił, i posty z moimi modelami - TO TYLE .
Może to takie KATHARSIS , bym i tu mógł wreszcie zrobić swoją relację.
TERAZ to już tak naprawdę na spokojnie.

owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#13 Post autor: owmNOE » 2018-11-20, 11:11

:arrow:
Ostatnio zmieniony 2018-11-20, 12:20 przez owmNOE, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
el_paw
Posty: 2109
Rejestracja: 2006-08-02, 22:06
Lokalizacja: Biała Rawska

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#14 Post autor: el_paw » 2018-11-20, 11:19

Posty usuwać można było już wcześniej.

Przypominam tylko, że drugie ostrzeżenie ogranicza możliwość pisania na forum, a trzecie blokuje wszystko łącznie ze wstępem na okres jednego roku.

Radzę się więc dobrze zastanowić i zapamiętać stare dobre przysłowie:
"Kto sieje wiatr ten zbiera burzę"

Pozdrawiam

owmNOE
Posty: 40
Rejestracja: 2018-10-28, 15:18

Re: NeRKa - czyli Niedokończone Rozmowy Kontrolowane.... o modelarstwie, wydawnictwach i takich tam innych tematach

#15 Post autor: owmNOE » 2018-11-20, 12:00

el_paw pisze:
2018-11-20, 11:19
Posty usuwać można było już wcześniej.

Przypominam tylko, że drugie ostrzeżenie ogranicza możliwość pisania na forum, a trzecie blokuje wszystko łącznie ze wstępem na okres jednego roku.

Radzę się więc dobrze zastanowić i zapamiętać stare dobre przysłowie:
"Kto sieje wiatr ten zbiera burzę"

Pozdrawiam
to tu będzie gradobicie ????
ediacz pisze:
2018-11-20, 16:30
A co będzie w styczniu? Lecisz na księżyc? :-)

Niezmiennie, słodziak z ciebie.
Jałowa dyskusja
Ostatnio zmieniony 2018-11-20, 17:35 przez owmNOE, łącznie zmieniany 3 razy.

Zablokowany

Wróć do „Free Style”