Plan drog

Wszystko inne... poprostu free style

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Przemek
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-27, 20:20

Plan drog

#1 Post autor: Przemek » 2007-03-27, 21:13

Witam :)

Jestem tu nowy.
Nosze sie ostatnio z zamiarem zrobienia matrycy drog
Chcialem tpo zrobic na sytale tzn na czyms twardym o wymiarach 250 na 250
ale doszedlem do wniosku ze niemam gdzie to umiescic by moglo spokojnie stac. Mialo to wygladac tak ze mam plan drug ktory chce nalozyc na powierzchnie a potem chcialem miedzy drogami polozyc zielona wykladzine.
Plany sie zmienily I pomyslalem ze kupie wykladzine o wymiarach 400 na 250 .
i nania naniose drogi. Tylko powiedcie mi jesli ktos wie jak mozna na wykladzine naniesc taki plan i zeby to bylo trwale. W razie potrzeby wykladzina z tym planem bedzie rozwijana.

ponizej sa zdjecia jak to ma mniejwiecej wygladac. Na podlodze leza same kartki A4 a na nich narysowane sa drogi Jeden pas ma szerokosc 5 cm a ulioca 10 cm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Piterski
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-08-02, 11:33
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Piterski » 2007-03-29, 08:37

Na dioramach to ja się nie wyznaje, ale czy nawierzchnia tych dróg musi być gładka?
Jeśli nie to moim zdaniem najrozsądniej będzie ją namalować farbą w spreju. Teraz tylko eksperynentuj z wykładzinami.

Awatar użytkownika
Kroolo
Posty: 3148
Rejestracja: 2006-08-05, 15:28
Lokalizacja: Lublin

#3 Post autor: Kroolo » 2007-03-29, 08:58

Wykładzina z tworzywa ma gładką powierzchnię i można ją całkiem ciasno zwinąć. Tak jak Piterski radzi - może namalować sprejem od jakiegoś szablonu ?

Przemek
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-27, 20:20

#4 Post autor: Przemek » 2007-03-29, 09:46

Szukam wlasnie wukladziny jak najbardziej gladkiej
Bylem wczoraj w sklepie i ja widzialem. Byla zielona i jak sie bralo w rece to byla gladka. Widzialem inne ale one juz byly ggrubsze i wloski skladaly sie pid reka.
I ta mi nie pasowala. Szukam tylko teraz czegos do malowania lub czegos co moge naniesc.
Piterski drogi beda gladkie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Free Style”