Powstała nowa kategoria na forum: Projekty grupowe

To jest forum do umieszczania newsów w Portalu. W tym forum tylko moderatorzy mogą zakładac nowe tematy

Moderatorzy: Mazter, Sekretarz

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
administrator
Administrator
Posty: 120
Rejestracja: 2006-07-21, 09:53

Powstała nowa kategoria na forum: Projekty grupowe

#1 Post autor: administrator » 2009-03-15, 18:02

Powstała nowa kategoria na forum: Projekty grupowe

Ogólne informacje/zasady:
- brak ograniczeń czasowych dla projektu
- relacje prowadzimy w odpowiednim dziale karton/plastik a w kategorii projektu wklejamy tylko galerię z linkiem do relacji + jakiś opis/historia
- projekty zakładam ja (administrator – tylko ja mam do tego dostęp) więc proszę się zgłaszać do mnie
- model może brać udział w wielu projektach
- nie ma ograniczeń czy jest to karton czy plastik ważne aby pasował tematycznie do projektu
- modele mogą się powtarzać (np. może być kilka/naście/set P.11'stek w jednym peojekcie)

Awatar użytkownika
edipodium
Posty: 1345
Rejestracja: 2007-07-23, 10:06
Lokalizacja: Poręby
Kontakt:

#2 Post autor: edipodium » 2009-03-15, 20:11

Fajnie! Bardzo dobry pomysł z tym działem, ale mam lekkie zastrzeżenie do ostatniej zasady. Nie to żeby mi się nie podobała tylko wprowadza ona chaos do projektu grupowego założonego przez r-t, czy ten projekt ciągle będzie trwał i czy zasady w nim zawarte pozostaną takie same?
Ogólnie zasady są dobre ale wydaje mi się że projekty grupowe powinny po części rządzić się swoimi prawami. Na przykład jeśli ktoś chce żeby jego projekt obejmował tylko plastikowe modele (albo kartonowe) to zasady wymienione w pierwszym poście zabraniają tego.
Według mnie zasady projektów grupowych powinny zostać jeszcze przemyślane, przedyskutowane na forum w jakiejś ankiecie na przykład.
Pozdro!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Portal”