[projekt grupowy] Bergepanzer 38(t)- Attack 1:72

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
szkp
Posty: 215
Rejestracja: 2007-07-03, 14:58
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

#46 Post autor: szkp » 2009-06-14, 21:10

Witam!
Dużo czasu minęło od poprzedniej aktualizacji, ale teraz już koniec roku szkolnego więc będę miał więcej czasu na klejenie. Pomalowałem dźwig (pędzelkiem), ubrudziłem i znowu przymiarka(przednie listwy i tylna podpora nie są jeszcze pomalowane a dźwig jest połączony z pojazdem jak widać białą masą klejącą):
Obrazek
Mam też jedno pytanie dotyczące mocowania narzędzi. Młotek i "jakiś pręt" znalazły miejsce zgodnie z instrukcją:
Obrazek
Ale co do następnych trzech narzędzi Obrazek mam wątpliwości. Według instrukcji należy zamocować je na lewej ściance, Obrazek lecz w praktyce nie zmieszczą się tam i nie wiem co z nimi zrobić...

Pozdrawiam,
szkp

szkp
Posty: 215
Rejestracja: 2007-07-03, 14:58
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

#47 Post autor: szkp » 2009-06-22, 16:49

Witam!
Dziś znalazłem trochę czasu i pomalowałem pierwszą figurkę:
Obrazek
Oraz zrobiłem nową drogę i tym razem zamiast szkła wodnego użyłem lakieru błyszczącego. Tu przymiarka (niemiec na BMW i samo BMW są tylko w części pomalowane):
Obrazek
W czwartek jadę na 3-tygodniowy obóz harcerski i projekt niestety skończy się chyba przed jego zakończeniem, więc desantu do berge nie zdążę kupić. Jednak trawę elektrostatyczną, którą obsieję powierzchnie po bokach drogi może zdążę kupić jutro w Warszawie.
Pozdrawiam,
szkp

szkp
Posty: 215
Rejestracja: 2007-07-03, 14:58
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

#48 Post autor: szkp » 2009-06-24, 11:45

Witam!
Niestety trawy w Warszawie nie było- jutro wyjeżdżam, a roboty jeszcze dużo, więc jestem zmuszony przerwać prace nad dioramką. Po powrocie dioramkę dokończę już na spokojnie i poza projektem.

Awatar użytkownika
r-t
Posty: 2302
Rejestracja: 2007-04-08, 19:16
Lokalizacja: Bristol UK

#49 Post autor: r-t » 2009-10-02, 19:13

Jak tam prace nad modelem :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”