[PROJEKT GRUPOWY] LVT(A)-2 "SAIPAN" 1:35 ITALERI

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
markozx
Posty: 347
Rejestracja: 2008-04-19, 18:37

#31 Post autor: markozx » 2009-07-08, 07:42

:mrgreen: Chciałoby sie napisać coś innego zamiast achów i ochów ale nie idzie, model S U P E R :mrgreen: Samą relację też prowadziłeś ciekawie. Czekam ze zniecierpliwieniem na następne modele wykonane przez Ciebie z taką albo nawet większą precyzją. :-D
Plakaty drukowałeś sam czy gdzieś nabyłeś?

Sylwek
Posty: 144
Rejestracja: 2007-07-13, 13:11
Lokalizacja: Łosice

#32 Post autor: Sylwek » 2009-07-09, 17:41

Dzieki za dobre słowo :-) Co do plakatów, najpierw wyszukałem je na googlach, potem wydrukowałem na drukarce, nic nadzwyczajnego. Nie chciało mi się już wydawać kasy na gotowe plakaty ,po za tym wsród nich jak dobrze kojarze nie ma żadnych ,,nieprzyzwoitych", to po co mi takie :-P. A co do modelu to już grzebie się przy kolejnym, żeby tradycji było zadość kolej na karton. jak coś wiecej zrobię to dam znać.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
r-t
Posty: 2302
Rejestracja: 2007-04-08, 19:16
Lokalizacja: Bristol UK

#33 Post autor: r-t » 2009-07-09, 17:44

Sylwek pisze:A co do modelu to już grzebie się przy kolejnym, żeby tradycji było zadość kolej na karton. jak coś wiecej zrobię to dam znać.
Nie bądź taki i napisz przy czym grzebiesz :mrgreen:

Awatar użytkownika
kodi1976
Posty: 253
Rejestracja: 2007-07-30, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

#34 Post autor: kodi1976 » 2009-07-09, 21:07

Sylwek Jak zwykle postaram się bez rozpisywania :mrgreen: :
1. Baz ochów i achów :mrgreen: Model SUPER przez duże ,,S'".
2. Rewelacja za pomysł zdemontowanej osłony.
3. Bagaż i plakaty wyszły bomba.
Mam tylko ,,małe ale" :mrgreen: (ten jak zwykle znowu swoje ;-) )
Jak dla mnie ( mam skrzywienie bo kleje zwykle Wietnam) trochę za mało tego bajzlu na pace :mrgreen: (mogę byc nie obiektywny, bo w Wietnamie amerykańskie chomiki to na pojazdach wozili pół wojskowego magazynu i ofertę kilku okolicznych sklepów :mrgreen: na dodatek). Jakbyś na podłogę wrzócił jeszcze kilka skrzyń i małych skrzynek amunicyjny( w okolicach K-M'ów) tudzież coś z ekwipunku (plecak, chlebak, manierka, ładownica? do wyboru :shock: ) miało by to dla mnie więcej smaczku. Ale jak już zaznaczyłem jestem czepialski szczególarz i bardzo możliwe, że tylko niepotrzebnie się czepiam :mrgreen: .
W końcu Ty przestudiowałeś temat i wiesz najlepiej jak to powinno wyglądać :mrgreen: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”