Powrót modelarza z prośbą o przyjęcie do szanownego grona.

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Twitch
Posty: 629
Rejestracja: 2011-03-16, 19:48
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Kontakt:

#16 Post autor: Twitch » 2012-02-20, 21:20

DawidM pisze:Nie wiem jeszcze kto to Ryś, ale się po czasie pewnie dowiem :-). A czemu to sam nie robisz ? Zainteresowanie przeminęło ?
RysiuMajster... pisał w Twoim wątku... nie robię sam bo nie mam takiego talentu jak inni a jak na razie chce szlifować swój warsztat z pancerką. Może potem wrócę do figurantów.

DawidM
Posty: 16
Rejestracja: 2012-02-20, 08:10

#17 Post autor: DawidM » 2012-02-22, 23:31

Zachęcony przedstawiam następne dwie (skala jak zwykle - 54mm).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Twitch
Posty: 629
Rejestracja: 2011-03-16, 19:48
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Kontakt:

#18 Post autor: Twitch » 2012-02-23, 10:05

To ja zachęcam dalej bo świetnie to wygląda... gladiator wymiata.
Propozycja moja zacznij pokazywać jak wszystko robisz od początku do końca... nie jednej osobie się to przyda.

DawidM
Posty: 16
Rejestracja: 2012-02-20, 08:10

#19 Post autor: DawidM » 2012-02-23, 11:27

Mi osobiście też się wydaje że sekutor (taka tego nazwa pudełkowa) wyszedł najlepiej. No ale to też wynik kolejności ich wykonywania oczywiście. Jasne że planuję (nawet kilka) wątków typu - warsztat krok po kroku. Pracuję teraz nad 3, 4 większymi projektami więc je zamieszczę. Mój "warsztat" jest na razie skromny technicznie ale nad tym pracuję. Sam tez już wyciągam wnioski, którymi się chętnie podzielę.
Nie zgadzam się np. z ogólną opinią że pędzelek za 4, 5 złotych jest równie dobry do malowania jak ten za 70. Osobiście uważam że narzędzia odpowiedniej jakości to podstawa a już na pewno w momencie jak się człowiek uczy właśnie. Prosta zasada. Ktoś kto ma już wypracowane techniki może sobie pozwolić na tanie narzędzia bo z nich "wyciśnie" max mozliwości. Ktoś kto się uczy nie ma na to szans.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”