helikoptery amerykańskie wojskowe

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
araim
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-14, 19:43
Lokalizacja: Kielce

helikoptery amerykańskie wojskowe

#1 Post autor: araim » 2012-03-14, 21:08

sklejałem tylko 1:48. przeprowadzki i inne nie spomne ile modeli poszło w "pył" bo co to a model z brakami. Ale dzis sie złamałem kupiłem UH-1D Huey 1:35 cudo. Wczoraj skończyłem AH-1W Super Cobra. Niestety zdjęcia robiłem tylko komórką więc g będzie widac mam tez z poszczególnych etapów ale nie ma sensu żeby je pokazywać. a żeby byc pomocnym cobre malowałem akrylami firmy Pactra. Są super z jednym dużym ale....

Malowanie wychodzi super błędy można korygować ale... kalkomania sie nie trzyma nie ma siły. kupiłem lakier też Pactry bezbarwny mat idealny nie ma się co bać o smugi czy zacieki wspaniale się kładzie (kładłem pędzlem) byle dobrze zmieszany nie wstrząsniety ale jedna warstwa nie starczy niestety. Położyłem kalkomanie na jedną warstwe i nie wszedzie niestety jest idealnie. Odradzam też lakierowanie nałożonej kalkomani !!!! waży się lakier po prostu topi kalkomanie!!! Uważajcie. Jednak ten akryl nie do końca jest idealny choc przyznaje przy malowaniu ma zalety bo błędy zwykłą wodą możemy poprawić

zdjęcia cobry niedługo
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-03-17, 19:48 przez araim, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Apache64
Posty: 129
Rejestracja: 2011-10-02, 12:35
Kontakt:

#2 Post autor: Apache64 » 2012-03-15, 07:51

Witaj , forum!!
Ten temat to ma być relacja z twoich helikopterów??Czy raczej poradnik odnośnie ich wykonywania??

Amerykańskie Helikoptery to mój temat.Niestety nie złożyłem za dużo ale wiedzę mogę wypowiedzieć się meteorycznie.W życie zrobiłem aż 8 ah-64 :-D .

pozdr.Apache

araim
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-14, 19:43
Lokalizacja: Kielce

#3 Post autor: araim » 2012-03-15, 08:32

ogólnie ze wszystkiego co ich dotyczy. miło byłoby też powymieniać się uwagami coś podpowiedziec itp Pozdro :-)

Awatar użytkownika
Apache64
Posty: 129
Rejestracja: 2011-10-02, 12:35
Kontakt:

#4 Post autor: Apache64 » 2012-03-15, 15:28

Ok to ja może opowiem coś o ah-64 Apache.

Apache jest to podstawowy śmigłowiec sił stanów zjednoczonych.Prawdopodobnie Apache jest najlepszym śmigłowcem szturmowym świata.

Apache to bardzo wytrzymała maszyna.Możę on działać w każdejpogodziei w 1 lini frontu.
Obaj piloci siędzą w opancerzonej keflarowej kabinie.

Dzięki najnowocześniejszej elektronice może latać przy całkowitym braku widoczności.

Helikopter może lecieć z uszkodoznymi łopatami.


Napisałem tylko troszkę.Jeżeli ktoś chceciąg dalszy.Prosze pisać w temacie

pozdrawiam

araim
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-14, 19:43
Lokalizacja: Kielce

#5 Post autor: araim » 2012-03-17, 16:52

wrzuciłem troche zdjęć do galerii zapraszam do oceny a co do umieszczenia na temacie postu to troche musze poszukać jak to zrobić Pozdrawiam wszystkich odwiedzających

A propo spostrzeżen kupiłem dzis klej cyjandakrylowy ten huey ma metalowe elementy i nawet kropelka sobie nie radziła. a ten klej tak. radze tylko kupić średni kupiłem gesty i wystarczy tylko dotknąć coś źle przymierzycie i kicha :) film marki CA Joker dla ścisłości

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”