T-72M1 Revell 1:72

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

T-72M1 Revell 1:72

#1 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2015-07-05, 14:53

Witajcie, drugi model tu :-)

Model... Model miał być relaksacyjny, ale stał się ciut ambitniejszym projektem. Nie mniej utwierdziło sie u mnie jedno - 1:72 nie dla mnie :oops:
A więc tak, geneza modelu była przypadkowa. Na Allegro znalazłem licytacje owego modelu bez pudełka, kalkomanii i instrukcji, pomyślałem "spoko, to żaden problem" I tak powstał ten szkrabek. Jest to wg mnie jeden z najpiękniejszych czołgów, a więc musiał obowiązkowo powstać w malowaniu 9 BKPanc w Braniewie. Co do samego modelu, ameryki odkrywać nie będę, przyjemnie, dosyć prosty. Sam jestem myślę średnio zadowolony, ciągle brak mi umiejętności :cry: ale nie chcę szukać usprawiedliwienia. Malowany pędzlem, bez dodatków. Kalkomanie przygotował Adam Pękala za co serdecznie dziękuje!
Cóż dodać jeszcze, został mi Wolf rozgrzebany czeka na ukończenie, BM-21 umarł śmiercią modelarską a Warrior jest galerię wyżej. W zapasie jest KUB, jest ZSU, jest też sporo latadeł, ale te poczekają na lepsze (aerografowe) czasy.
Model wzrorowany na prawdziwym T-72 którego znajdziecie TUTAJ
Nie jest idealny, brudzenie pewnie skopałem jak zawsze, ale proszę bardzo, jak to w zwyczaju mawiam: bijcie! :rozga:
Na zdjęciach jak zawsze widać to czego normalnie nie widać :D Sztuczne światło i dosyć duże problemy z obróbką, niestety pogoda za oknem jaka jest, każdy widzi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam! Na wszelkie pytania odpowiem
Nie umiem kadrować, wybaczcie słabe zdjęcia.

Panzer Machine
Posty: 44
Rejestracja: 2014-12-20, 11:09

#2 Post autor: Panzer Machine » 2015-10-08, 06:38

Ładny!

Awatar użytkownika
norbertxxx
Posty: 4
Rejestracja: 2017-03-07, 16:54

#3 Post autor: norbertxxx » 2017-03-20, 16:03

Czy to Twoje osobiste wykonanie? A słyszałeś że teraz jest kolekcja i jestten Czołg do złożenia w zeszytach? Co o nim mylisz, warto? To jest wydawnictwo De Agostini.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”