URAL-375A ICM 1:72

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tomasz Mroczkowski
Posty: 478
Rejestracja: 2008-09-07, 18:29
Lokalizacja: Frombork

URAL-375A ICM 1:72

#1 Post autor: Tomasz Mroczkowski » 2015-07-09, 15:39

Ktoś tam to tu ogląda :mrgreen:
Ostatni żuczek z moich dotychczasowych prac związanych z dokańczaniem tego co zaczęte.
Model ICM'u URAL-375A z budą dowódczą zwaną KUNG, w skali 1:72. Sam model baaardzo przyjemny, fajnie się składa, obróbki nie ma dużo. Do tego stopnia się fajnie składał, że będę szukać BM-21 tej firmy. Malowanie bez jakiejś historii, ot dałem zielony jaki pod ręką miałem. Trochę przykurzony, aczkolwiek jak zawsze na żywo wygląda lepiej :roll: Cóż mogę dodać, no pewnie tragedia itp. :-D Oczywiście malowany pędzlem (Pactra A33), wash jaki jest widać (a czasami nie). Szybki zakurzyły się niestety jakimś cudem od środka i przypadkowo na jednych drzwiach widać plamkę po kleju. Masz z tyłu to zupełnie już Sci-fi. Wersja z wycieraczkami dla sado-maso :lol:
Zdjęcia (wyszło słońce, ale z nim czy bez nie umiem zdjęć robić i ewidentna wina sprzętu :mrgreen: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kto znajdzie czego nie wkleiłem ma piwo (paczkę żelków) a i wybaczcie za lewitujące koła, raz - tylne zawieszenie się ruszało a nie chciałem go już obmacywać, dwa - krzywo brystol jest bo warunku miałem iście polowe.

Panzer Machine
Posty: 44
Rejestracja: 2014-12-20, 11:09

#2 Post autor: Panzer Machine » 2015-10-08, 06:38

Bardzo ładnie wygląda :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”