MODELARSTWO CERAMICZNE

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
ASLAN
Posty: 1
Rejestracja: 2017-08-31, 05:46

MODELARSTWO CERAMICZNE

#1 Post autor: ASLAN » 2017-09-09, 22:33

Witam .
Chciałbym Wam przedstawić nową formę modelarstwa. Jestem właścicielem firmy ASLAN. Zajmuję się produkcją i sprzedażą klocków ceramicznych. Stworzyłem linię produktów, które swoimi kształtami nawiązują do wyrobów powszechnie stosowanych w budownictwie. Posiadam bardzo duży asortyment elementów, dzięki czemu macie nieograniczone możliwości tworzenia realistycznych modeli.


Obrazek

Klocki są wykonane dokładnie tak samo jak cegły stosowane w budownictwie. Uformowana glina została wypalona w temperaturze około 850 stopni Celsjusza.

Nadszedł czas na prawdziwe wyzwania, zbuduj coś niepowtarzalnego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pod spodem macie podstawowe elementy. Więcej elementów znajdziecie na stronie www:ceramika-modelarska.pl

Obrazek

Oczywiście nie są to wszystkie elementy. Jak widzicie większość profili służy do ozdobnego wykończania krawędzi ścian. Mam także dachówki i gąsiory. Jeżeli ktoś potrzebuje inne profile lub elementy w innej skali, to istnieje taka możliwość aby je zrobić.
Zainteresowanych zapraszam na moją stronę www:ceramika-modelarska.pl oraz na Facebooka na profil modelarstwo ceramiczne tel 600 023 487.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”